fbpx

i7vsim.com

ДОСТАВКА

LOGO i7vsim5

Політика повернення

Ви можете повернути або обміняти товар, який Вам не підійшов, протягом 14 днів з моменту купівлі. Це право вам гарантує « Закон про захист прав споживача».

Повернення товару здійснюється по попередній домовленості з менеджером нашого інтернет магазину. Компанія гарантує вам повернення грошей за вирахуванням доставки товару.

Умови для обміну або повернення товару в даному випадку: Згідно статті 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обміняний або повернений до магазину протягом 14 днів, не враховуючи дня покупки, якщо виконуються такі вимоги:

– Товар, не був у вжитку і не має слідів використання;

– Програмне забезпечення не піддавалося змінам або активації;

– Товарний вигляд збережений – тобто залишилися всі ярлики, наклейки та інше приладдя товару в незмінному вигляді, товар повністю укомплектований та упакований;

– Присутні всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, квитанція або товарний чек, що підтверджують покупку), збережені всі ярлики, заводське маркування та упаковка.

Повернення грошових коштів здійснюється після отримання та перевірки товару.

У випадку, коли повернення відбувається через неналежну якість товару або невідповідності замовлення, повернення / обмін здійснюється за наш рахунок.

support

Дружня консультація

Відповімо на всі питання, порадимо кращий комп’ютер, порівняємо і чесно розкажемо різницю між ПК як нашими так і конкурентів.

popUp no PC
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Доставка таких великих речей як ігровий комп’ютер зараз коштує дорого, тому ми вирішили взяти це на себе.

По Києву, привеземо самі в обумовлений час, підключимо і допоможемо розібратися якщо треба.

Якщо ви живете в іншому місті то відправляємо у будь яке велике (30кг+) відділення Нової Пошти. І так це безкоштовно для Вас.

Але якщо ви замовили ПК зі сплатою у відділені, то НП бере 2% від суми+20грн (наприклад за комп’ютер у 20 000 грн це буде 420грн) то ж дешевше сплатити переводом напряму нам.

popUp no PC
ГАРАНТІЯ

На усі комплектуючі і системний блок в цілому іде базова гарантія на 12 місяців.

Можна придбати розширену гарантію до 24 місяців за 10% від вартості комп’ютера.

При будь яких несправностях, ви маєте звернутися за нашим телефоном і домовитись про передачу чи відправку комп’ютера. Ми в свою чергу після діагностики, замінимо чи відремонтуємо несправну деталь.

Ми довіряємо нашим клієнтам і залишаємо системний блок відкритим, щоб можна було почистити від пилі.

popUp no PC

ОПЛАТА

1) Оплата готівкою
При доставці по Києву ви можете сплатити повну суму готівкою.

2) Накладений платіж Нова Пошта
Можете сплатити ваше замовлення при отриманні у відділені Нової Пошти. Увага, це коштує 2% від суми, +20 грн (ПК за 20000 грн. = 420 грн)

3) Оплата на картку
Якщо бажаєте зекономити, можете внести платіж напряму на банківську картку.
ПриватБанк МФО 305299
UA733052990000026209641289921
картка 4149 6293 8407 8465

4) Зміна комплектуючих ПК
Якщо ви забажали поміняти комплектуючи базових моделей ігрових ПК, то потрібно передплатити 10% від загальної ціни. Ці гроші враховуються при остаточному розрахунку (ПК 15000 грн., передоплата 1500 грн., оплата при отриманні 13500 грн.).

popUp no PC
КОНТАКТИ

Працюємо кожного дня

10:00-20:00

У інший час пишіть свої запитання на Viber. Telegram, email, відповімо відразу як побачимо

Телефон 073 580-4060

Viber 073 580-4060

Telegram 073 580-4060 @i7vsim

email [email protected]

popUp no PC
Зберемо індивідуальний комп’ютер

Не обов’язково погоджуватись на наші базові збірки ігрових ПК. На сайті виставлені лише популярні комп’ютери. Якщо вам сподобався системний блок, але ви бажаєте збільшити жорсткий диск, об’єм оперативної пам’яті, замінити корпус комп’ютера, додати вентилятори з RGB чи навпаки прибрати усю підсвітку, змінимо все що забажаєте.

Ви навіть можете прислати до нас свій старий жорсткий диск щоб додати до нового комп’ютера.

Але майте на увазі, при зміні комплектуючих ПК базової версії за вашим запитом, системний блок переходить у статус індивідуального і потребує 10% передоплати і 3-7 днів на збірку та тестування.